Posted at 4.5.2016
0

Doprava a platba za dopravu na Aliexpress

Podporovaná doprava Aliexpress

V současné době si mohou dodavatelé vybrat z osmi rychlostních možnosti dopravy:TNT, EMS, UPS, FedEx, DHL, China Post, Hongkong Post and S.F. Express.

Vzhledem k tomu, že způsoby dopravy jsou nastaveny od dodavatelů, pro více informací byste měli kontaktovat přímo dodavatele. Kontaktovat dodavatele může, když se dostanete na detailní stránku produktu a tam klikněte na Contact Now/kontaktovat nyní. Můžete také kliknout na Chat Now/Chatovat nyní a komunikovat v reálném čase s dodavateli, kteří jsou on-line přes váš messenger.

Celní a dovozní daně

Objednávky mohou podléhat proclení a DPH.

Zkontrolujte si, zda vaše objednávka bude podléhat dovoznímu clu nebo dani z přidané hodnoty.
Dovozní cla, daně nebo jiné celní poplatky se budou platit přepravci při dodání.
Dodavatelé nejsou zodpovědní za zpoždění způsobené celním útvarem ve vaší zemi.
Aliexpress věří, že nebudete používat dodatečné dovozní náklady nebo průtahy při proclívání zboží jako důvod žádosti o vrácení.

Platba za dopravu Aliexpress

Všechny kurýrní služby a poplatky za dopravu jsou vyřizovány dodavateli. Dodavatelé si mohou vybrat z osmi rychlostních možnosti dopravy: TNT, EMS, UPS, FedEx, DHL, China Post, Hong Kong Post a S.F. Express. Náklady za dopravu se automaticky vypočítávají na základě hmotnosti, velikosti a objemu.

Pokud máte pocit, že dopravní poplatek je příliš vysoký pro zboží, které chcete objednat, můžete se obrátit na dodavatele ohledně přepravních nákladů.

V případě, že dodavatel souhlasí s tím, že sníží náklady na přepravu, částku za zboží vám může upravit před provedením platby. Nebo můžete také zvolit alternativní způsoby dopravy, jak snížit náklady na přepravu.

Doručovací čas

V současné době si dodavatelé mohou vybrat z osmi rychlostních možnosti dopravy:TNT, EMS, UPS, FedEx, DHL, China Post, Hongkong Post and S.F. Express.

Kromě toho, dodací lhůta se liší v závislosti na doručovací službě v České republice . Pro informace týkající se dodací lhůty se obraťte přímo se na svého dodavatele.

Žádný komentář k tomuto inzerátu